Oferta

Hospital App to program, który pomaga zarządzać placówką medyczną. Szpital, klinika, prywatny gabinet - rezerwacja wizyt może odbyć się za pomocą kilku kliknięć. Aplikacja jest uruchomiona w Internecie, nie trzeba nic instalować. Wystarczy komputer (telefon/tablet) z połączeniem do Internetu.

Pacjent

Pacjent wybiera specjalność, a następnie lekarza, z listy. Określa także datę i wyszukuje. Następnie z listy dostępnych godzin, wybiera tę, która najbardziej mu pasuje. Na koniec podaje swoje dane i zatwierdza rezerwację. Bez dzwonienia, pobierania numerków - wszystko dzieje się automatycznie

Lekarz

Lekarz loguje się do systemu, by określić swój grafik dostępnych godzin pracy. Jeśli na którąś godzinę zgłosi mu się pacjent, lekarz również widzi tę informację w swoim panelu. Może taką wizytę zatwierdzić lub anulować.

Administrator

Konto administratora systemu służy do czuwania nad całością. Wszyscy lekarze, pacjenci, wizyty - a także ustawienia i informacje prezentowane na stronie - to wszystko jest dostępne w panelu administratora.

Rozwój aplikacji

Aplikację można zamówić w podstawowej formie, ale można też ją rozwijać według potrzeb Państwa placówki. Funkcjonalność, zakres uprawnień, urządzenia mobilne, wygląd zewnętrzny - wszystko może być dostosowane do Państwa wymagań.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu. Wszelkie pytania, sugestie i zamówienia: info@p2web.pl